30 Aralık Cumartesi Gökyüzü

42

🌜 Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Kiron üçgen. Çocukluk döneminde yaşadığınız bir travmayı şifalandıracak enerjiler sizin iyileşme sürecinizi çabuklaştırabilir. Yaşadığınız bu manevi zorluklar ruhsal anlamda büyümenizi ve farkındalık yaşamanızı sağlayabilir.
💥Öğleden sonra Ay Uranüs kare. İçinizden gelen engelleyemediginiz aceleci ruh hali, sizi farkında olmadan başkalarının işine karışmaya itebilir. Bu durum da karşınızdaki kişilerden tepki almanıza neden olabilir. Son derece isyankar olabileceğiniz için sizi engellediğini düşündüğünüz her türlü blokajdan özgürleşmek isteyeceksiniz.
✨Akşam ise Ay Merkür üçgen. Bu saatlerde hem duygusal hem mantık anlamında dengeye geleceğiniz için daha mantıklı düşünebileceksiniz. Duygularınızı karşı tarafa derin bir şekilde açıklamak size zevk verecek.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizler #yayburcu #oğlak #terazi #kova #balık #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçlar