31 Ağustos, Bugün Gökyüzü

26

🌜 Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde ay Satürn ve Venüs’le uyumlu açıda olacak. Bu erken saatte önemli bir kişiyle iş görüşmesinde bulunup karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak faydalı sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler açısından son derece pozitif enerjiler söz konusu. Dargın olduğunuz biriyle bir araya gelerek aranızdaki sorunları çözebilirsiniz.
💥Öğlen saatlerinde ise Ay Plüton ile kare. Eğer duygusal bir insansınız içinde bulunduğumuz ruh hali sizi daha da dibe çökertebilir. Takıntılı düşüncelerle mücadele edebilirsiniz. İstemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyor hissinin üstesinden gelmek oldukça zor olabilir. İletişimde bulunduğunuz kişileri yok yere sinirlendirip onlarla ağız dalaşına girebilirsiniz. En iyisi içinizde bastırdığınız duyguları derinlemesine tahlil etmek için bir süre yalnız kalmak olacaktır.
🌑13:43-20:10 arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Akrep burcuna geçecek. Bu saatten sonra fazla inatçı, dediğim dedik, dürtüsel ve manüplatif davranışlar sergilemeye eğilim gösterebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu