30 Mart Perşembe Gökyüzü

38

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir.
💫Gün boyu Mars Satürn üçgen. Son derece disiplinli bir şekilde işlerinizi bitirmeye odaklanacaksınız. Özellikle askeri, sanayi, mekanik, teknik, mühendislik alanlarında şanslı başlangıçlar yapabilirsiniz.
💥Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter kare. Gerçekleştirmekte zorlanacağınız büyük planlara imza atmayın. Kendinizi gözünüzde çok büyütmeyin ve insanlardan alkış beklemeyin. Egosantrik tavırlara karşı dikkatli olmalı.
❗️Sonrasında Ay Merkür ile kare açı yapacak. İnsanlara güvenmekte zorlanabilir, haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Mantığınız duygularınızın kontrolüne gireceği için sinirleriniz yıpranabilir. Önemli görüşmeleri bu saatlerde yapmayın.
💫Öğle saatlerinde Ay Neptün üçgen. Müzik dinlemek, doğada uzun yürüyüşler yaparak ruhunuzu yeniden şarj etmek isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmaya vakit ayırmak da hoşunuza gidecektir.
🌑16:45 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatten sonra almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu