30 Mart Bugün Gökyüzü

95

30 Mart Pazartesi Bugün Gökyüzü

Ay özgüvenli, lider, içten Aslan burcunda ilerliyor. Yaptığımız işlerde risk alma ve kendimizi ortaya koyma isteğimiz yoğunlaşabilir. En ufak bir eleştiride demoralize olarak işlerimizi yarım bırakma olasılığını göz önüne almalı, kendimize olan özgüvenimizi de sağlam tutmalıyız. Neler yapmak istediğimizi gerçekten hissedeceğimiz bu enerjiler altında kalbimizin sesini dinleyerek onları hayatımıza geçirmemiz mümkün. Onaylanma ihtiyacı gün boyu içten içe bizi tetikleyebilir. Bu duygularımızı bastırarak hareket etmemiz son derece önemli. Yaptığımız işe inancımızı ve sevgimizi katarsak ve karşımızdaki kişilere kendimizi ispat etme isteğini ortadan kaldırırsak başarı arkasından gelecektir.

08:00’de Ay Retro Jüpiter ile kavuşum içerisinde. Egosu yüksek kimliklerin bu saatlerde dominant tavırları çevresindeki kişileri zorlayabilir. İyi tarafından bakarsak; zor işlerin altından kalkmamız mümkün olacağı için bize güç gelen çalışmaları bitirmeye odaklanabiliriz.

14:00’da Ay Venüs ile kare açı yapacak. Bu saatlerde özellikle kadınlarla ilişkilerimizde dikkatli olmamızda fayda var. Gökyüzündeki enerjiler duyarsız kalabileceğimizi ve beraberliklerde bazı sorunların gün yüzüne çıkabileceğini gösteriyor. Bu arada fazla yeme içme ve gereksiz para harcama durumlarına karşı da tedbir almalıyız.

16:00’da Ay Uranüs ile üçgen açı içerisinde. Enerjisel anlamda kendimizi çok dinamik hissedeceğimiz için çalışmak ve odaklanmak istediğimiz bir işe konsantre olabiliriz. Sanatsal bir faaliyette bulunuyorsanız yaratıcılık veren bu enerjileri de çalışmalarınıza yönlendirerek verim alabilmek mümkün olacaktır.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu