30 Kasım, Bugün Gökyüzü

16

🌜03:15 itibariyle Ay Balık burcuna geçiyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
🔥Öğleden sonra Ay/ Ay Düğümleri ile olumsuz açıda. Ve Güneş ile de açısı olumsuz. Krizli bazı olaylar karmik olarak karşınız çıkabilir. Olayları daha çok neden yaşadığınız üzerine odaklanmalı ve kendinizi geliştirebilecek ve dönüştürebilecek dersleri çıkarmaya yönelmelisiniz. Eğer sizden istenen tavırları gösterebilir ve eski hatalarınızı tekrar etmezsiniz bu imtihanları tekrar tekrar yaşamazsınız. Kendinizi her konuda haklı görmeyi bırakın. Çevrenizdeki kişilerle üstünlük yarışına girmeyin. Küçük şeylere alınganlık göstermeyin.
💫Gün boyu Merkür Satürn sekstili etkili olacak. Olgun, ağırbaşlı, ciddi ve sakin bir şekilde işlerinize odaklanabilir ve yaratıcılığınızı ortaya çıkacak çalışmalar yapabilirsiniz. Evinizi, ailenizi, işinizi, kısaca hayatınızı tüm detaylarıyla kritize edip eksileri ve artıları net bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz. Ve bu durum sizi yanlışları düzeltmeye eksiklikleri tamamlamaya itecek bir enerji verecek.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu