30 Haziran Bugün Gökyüzü

23

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Eğer bir iş görüşmesi veya toplantı yapacaksanız bu saatlerde kendinizi daha rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Bir takım fırsatlar karşınıza çıkabilir.
💫Akşam saatlerinde Ay Neptün ile üçgen. İç dünyanıza çekilip geleceğe yönelik hayaller kurmak isteği içine gireceksiniz. Özellikle sanatsal konularla ilgileniyorsanız en üst düzeyde verim alabilmek yaratıcı yeteneklerinizi ortaya koyabilmek fırsatı önünüze çıkacaktır. Dünyanın size pespembe geldiği saatlerdesiniz.
💥Gece Ay Mars Plüton karesi ile etkileşimde. İletişimde bulunduğunuz kişilerden manipülatif, baskıcı, kırıcı ve yaralayıcı tavırlar görebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmaya çalışın.
🌑23:13 itibariyle Ay boşluğa girecek. Bu saatten sonra hayatınızı değiştirecek çok önemli kararlar almaktan kaçının.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu