30 Ekim, Bugün Gökyüzü

20

🌜Ay Oğlak burcunda hareket ediyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz.
🔥Mars bugün İkizler burcunda Retro hareketine başlıyor. (12 Ocak 2023 tarihine kadar Retro) Özellikle iletişim konularında bazı aksaklıklar, sorunlar, verilen sözlerin gerçekleşmemesi, anlaşma ve sözleşmelerin yavaş ilerlemesi veya durması söz konusu olabilir. Kazalara, yaralanmalara dikkat edilmesi gereken bir dönem. İsteklerinizin olmaması moralinizi çok bozmasın, anda kalmaya çalışın.
🌟Sabah saatlerinde Ay Venüs sekstil. Sevgilinize özel bir kahvaltı programı yapıp, onu beklemediği bir hediye ile ödüllendirin. Bu davranışınız onun çok hoşuna gidecek. Gittiğiniz mekana önceden bir çiçek yollayarak kalbini fethedebilirsiniz.
💫Öğle saatlerinde Ay /Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Bu saatlerde ailenizle bir arada güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki bağları kuvvetlendirebilirsiniz.
✨Akşam saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Aniden yaşadığınız monotonluğu kıracak bir program yapmak, arkadaşlarınızla hiç gitmediğiniz bir mekana giderek eğlenmek arzusu duyabilirsiniz. Sürpriz bir haber sizi mutlu edebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu