30 Aralık Cuma Gökyüzü

49

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
💥Sabah saatlerinde Ay Güneş kare. Güne oldukça gergin ve sinirli bir ruh halinde başlayabilirsiniz. Düşünmeden sevgilinize söylediğiniz tek bir söz ortamı fazlasıyla gerginleştirebilir.
💫Sonrasında Ay Mars sekstil. Astlarınızla toplantı yapacaksınız bu saatlerde liderliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Zira özgüveniniz oldukça yüksek olacak. Yakınlarınızla veya sevdiğiniz kişilerle duygularınızı içten beni bir şekilde paylaşmak hoşunuza gidecek.
🌟İlerleyen saatlerde Ay Kiron ile kavuşumda. Kapanmayan yaralarınız ve travmalarınızla ilgili şifalanmalar söz konusu olabilir. Çevrenizde sizi seven kişiler fazlasıyla ilgi gösterebilirler.
✨Akşam saatlerinde Ay Satürn sekstil. Kendinizle başbaşa kalmak ve sorunlarınız üzerinde ciddi bir şekilde düşünmek ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizden yaşça büyük güvendiğiniz birinden destek alabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu