30 Ağustos Bugün Gökyüzü

12

🌜 Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün insanlarla fiziksel ve ruhsal boyutta iletişim halinde olmak ve sosyal ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla karşınızdaki kişilere destek olmak arzusu ortaya çıkabilir. Karar alırken ikileme düşmekten kendinizi alamayabilirsiniz.
⚡️Gün boyu Ay Kiron karşıt açıda. Bugün size karşı söylenen sözler ve yapılan davranışlardan yaralanabilir ve geçmişte yaşadığınız travmaları hatırlayabilirsiniz. Bunları neden yaşadığınızı düşünmeniz ve olayların aslında sizin eğitiminiz için gerçekleştiğini hatırlamanız son derece önemli.
💥Sabah saatlerinde Ay Jüpiter karşıt açısı etkili. İş yerinde beraber çalıştığınız kişilere karşı rekabet duygusu geliştirebilir ve onlara meydan okuma isteğiyle dolup taşabilirsiniz. Özgürlük duygusu fazlasıyla yoğundur. Sorumluluklarınızın farkındasınız ama onları yüklenmek size ağır gelecek. Aşırı iyimser ve yardımsever hissederek yardıma muhtaç kişilere el uzatabilirsiniz.
💫Akşam Ay Satürn ile üçgen açıda. Bu enerjiler altında içinde bulunduğunuz zorluklara karşı kendinizi daha güçlü ve sabırlı hissedeceksiniz. Eğer önemli ve üstesinden gelemediğiniz bir probleminiz varsa kendinizden yaşça büyük saygıdeğer birine danışabilir ve ondan fikir, manevi destek alabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu