3 Kasım, Bugün Gökyüzü

29

🌜Ay Balık burcunda seyrediyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Merkür üçgen. Sevginizi göstermek ve sevildiğinizi hissetmek arzusu içinde güne başlayacaksınız. Bu nedenle aşkınızla güzel bir program yaparak duygusal paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı karşı tarafa herzamankinden daha anlamlı aktarabileceksiniz.
✨Akşam saatlerinde Ay Güneş ile üçgen açıda. Ruh hali olarak son derece mutlu, huzurlu aktif ve dinamik olacaksınız. Bu nedenle akşam arkadaşlarınızla bir grup aktivitesine katılmak eğlenceli bir program yapmak için çok iyi bir zaman.
❤️Gece Ay Venüs üçgen. Özellikle annelik ve koruyuculuk hislerinin yoğunlaştığı saatler. Ailenizle ve sevdiklerinizle mutluluğu derinlemesine hissedecek ve aranızdaki bağların kuvvetlendiğini hissedeceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu