29 Temmuz Cumartesi Gökyüzü

54

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💫Akşam saatlerinde Ay Kiron üçgen. Geçmiş travmalarınızı şifalandırmanız, size karşı hata yapan kişileri affetmeniz mümkün olacak. Kişisel gelişim anlamında yol katedebilir, hayat yolunda yaptığınız yanlışların farkına varabilirsiniz. Sezgilerinizi dinleyin, zira onlar size yol gösterici nitelikte olacak.
🌟Bugün Merkür Başak burcuna geçiyor. Merkür’ün yücelimde olduğu Başak burcuna geçmesini bir fırsat olarak kullanmakta fayda var. Artık daha analitik, detaycı, pratik düşünecek ve sorunlarınıza daha kolay çözüm bulabileceksiniz. Titizlik, temizlik, düzen konularını fazla abartmayın, hayatı kendinize zorlaştırmayın. Bilgi toplama, analiz etme, inceleme ve araştırma konuları herzamankinden daha ön plana çıkacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu