29 Nisan Cumartesi Gökyüzü

52

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
💫Gün boyu Mars Uranüs sekstil. Oldukça aktif olacağınız bugün zihniniz parlak yeni fikirleri hayatınıza geçirmek için size yeni kapılar açacak. Son derece cesur bir şekilde yeni adımlar atmak isteğinde olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra ayın boşlukta ve Merkür’ün Retro pozisyonda olması nedeniyle alacağınız kararlarda çok dikkatli olmalısınız.
🎉Sabah erken saatlerde Ay Venüs sekstil. Erken saatlerde yaratıcı sanatsal faaliyetlerden verim almak için çok güzel enerjiler mevcut.
🎊Öğleye kadar Ay Jüpiter üçgen. Son derece huzurlu, mutlu ve şanslı hissedecek, yaşamın güzelliklerinden bol bol faydalandığınızı düşüneceksiniz. Yakın dostlarınızla biraraya gelmek sizi herzamankinden daha fazla mutlu edebilir , neşelendirebilir.
🌑13:52-21:59 Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.  Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu