29 Mayıs Pazartesi Gökyüzü

70

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
💫Sabah erken saatte Ay Venüs sekstil. Pazartesi günü ikili ilişkiler açısından güne şanslı başlayacaksınız. Sevgilinizden ya da eşinizden duyacağınız güzel sözler moralinizi yükseltebilir.
❗️Aynı zamanda Ay Neptün ile de karşıt açıda. Oldukça hassas ve duyarlı olacağınız bu saatlerde yaşayacağınız belirsizlikler canınızı sıkabilir. Bilinçaltınızda sıkışmış bazı düşünceler gün yüzüne çıkabilir. Olayları açık ve net görmekte zorlanabilirsiniz.
🌑12:45 – 17:50 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Ve daha sonra Ay Terazi burcuna geçecek. Bu akşam arkadaşlarınız veya yakın akrabalarla bir araya gelmek size iyi gelecek. Herşeyi fazlasıyla ölçüp tartmaktan vazgeçin.
✨Akşam saatlerinde Ay Plüton üçgen. Bir fikrin esiri olup arkasından takıntı haline getirmeyin. Enerjileri serbest bırakın, kimi zaman bir şeyi elde etmenin en akılcı yolu budur.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu