29 Mart Çarşamba Gökyüzü

20

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var.
❗️Sabah saatlerinde Ay Güneş kare. Çarşamba gününe gergin ve stresli başlayabilirsiniz. Eğer fırsatınız varsa spor salonunda biraz deşarj olmanız size iyi gelebilir.
❤️Akşamüzeri ise Ay Venüs sekstil. Sevdiklerinizle biraraya gelmek duygularınızı paylaşmak sizin için önemli olacak. Eğer bir aşkınız yoksa kalbinizin yeniden çarpmasını şiddetle arzulayabilirsiniz. Son derece popüler ve dikkat çekici olabilir, girdiğiniz ortamlarda parlayabilirsiniz. Alışveriş, kuaför, sanatsal faaliyetler, arkadaşlara buluşma için güzel saatler.
💥Aynı zamanda Ay Kiron kare. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz bir konu yeniden ortaya çıkabilir.
✨Akşam saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Günlük işlerinizi pratik zekanızla bulduğunuz yeni çözümlerle daha kolay halledebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı elde etmeniz mümkün. Monoton bir hayatınız varsa renklendirmek için elinizden geleni yapacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu