29 Mart Bugün Gökyüzü

123

29 Mart Pazar Bugün Gökyüzü

Ay duygusal, korumacı, kırılgan, ailesine düşkün Yengeç burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde deniz kenarında güzel bir yürüyüş yapmak ve temiz havayı içimize çekmek ruhumuza iyi gelecek. Bugün ailemizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına eğilme arzusundayız. Duygusal güvence ihtiyacımızı onlarla vakit geçirerek gidermek isteyebiliriz. Olaylar karşısında alıngan tavırlar sergilememiz mümkün. Evimizi güzelleştirmek adına dekorasyona yönelmemiz de mümkün.

04:58’de Ay Mars ile kare açı içerisinde. Güne sabahın erken saatlerinde biraz gergin, stresli ve sıkıntılı hissederek başlayabiliriz. İlerleyen saatlerde motivasyonumuzun yükseleceğini bilerek hareket etmemiz rahatlamamıza olanak sağlayacaktır.

Bu saatten sonra Ay boşluğa düşecek. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

08:45’te Ay objektif, cesur, sıcak, sevecen Aslan burcunda ilerliyor. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine organizasyon ve yönetimle ilgili konulara eğilmemiz daha akılcı olacak. Sabit nitelikte Aslan enerjileri şartların değişmesini istemediği için gün içerisinde inatçılık, geri adım atmama duygularına yoğunlaşabiliriz. Fazla otoriter, kontrolcü tavırlar etrafımızdaki kişilerin bizden uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle kalp ile ilgili konularda sıkışma, çarpıntı, sırt problemleri, gözlerle ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir.

16:00’da Ay Satürn ile üçgen açı içerisinde. Sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek sabır gerektiren durumlarla baş etmemiz kolaylaşacak. İşlerimizi büyük bir hünerle organize ederek sonlandırabiliriz. Bu saatleri yapmaktan kaçındığımız işleri planlamaya ayırabiliriz. Gerçekçi düşünceler hakim olduğu doğru kararlar almamız söz konusu. Mesuliyet gerektiren çalışmaları düzenlemek için girişimde bulunabiliriz.

Gece 01:00’da Ay Güneş ile üçgen açı yapacak. Bu saatlerde iç huzurumuzu yakalamamız daha kolay olacak. Yaşamımızdaki terslikleri görebilmek ve onları düzeltebilmek adına bir takım farkındalıklar yaşayabiliriz.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu