29 Kasım, Bugün Gökyüzü

19

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
🌟Sabah Ay Merkür sekstil. Sabah sabah kendinizi arkadaşlarınızla program yapıyor ve heyecanlı bir şekilde bu programa yetişmeye çalışıyor olarak bulabilirsiniz. Zira bu enerjiler sizi dertleşmek ve bol bol sohpet etmeye teşvik edecek.
✨Aynı zamanda Ay Mars üçgen. Eğer başka bir planınız yoksa sabahtan spor salonunun yolunu tutup enerjinizi güzel bir şekilde spor yaparak atabilirsiniz. Bu bedensel anlamda rahatlamanıza aynı zamanda seratoninle dolarak günlük işlerinize girişmenize imkan tanıyacaktır.
❗️Sonrasında Ay Satürn ile kavuşum yapacak. Yalnız kalma bulunduğunuz ortamdan çekilip ayrılma duygularınız tetiklenecek. İçinizdeki gizli düşünceleri kendinize saklamak isteyeceksiniz. İş yerinizdeki ve evinizdeki problemler size oldukça ağır gelebilir. Eğer pesimist bir insansınız yaşadığınız karamsarlığın daha da dibine vurmanız söz konusu.
🌑09:53-03:15 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
💥Gün boyu Merkür Mars karşıt. Hem sinirli hem agresif hem de kararsız olduğunuz bu ruh halinde mantığınız sizi bir tarafa çekerken siz başka bir tarafa doğru ilerlemek isteyebilirsiniz. Konuşmalar birden bire tartışmaya dönebilir küçük problemler büyük sorunlara dönüşebilir. Ne kadar zor olsa da kontrolü elinizde tutmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu