29 Haziran Bugün Gökyüzü

13

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
💫Gün boyu Venüs Jüpiter sekstil. Özellikle ikili ilişkiler veya finansal konularda bazı başarılı girişimlerde bulunmanız söz konusu olabilir. Paranızı arttıracak projelere yönelebilir ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Güneş ve Ay Jüpiter ile kare açıda. Özellikle hislerinizi kontrol etmekte zorlanabilir iş ve ailevi konularda bazı sorunları büyütebilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız sıkıntı verici olaylar tekrar gündeminize gelebilir.
⭐️05:52’de Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Sahip olduğunuz şeyleri, öncelikle ailenizi, çocuklarınızı, yuvanızı koruyup kollama hisleri ön plana çıkacak. Abartılı tavırlar, alınganlık, fazla duygusallık, çabuk içe kapanma, hassaslık gibi duygulara kapılmamaya dikkat etmeli. Özellikle Öncü burçlar daha çok etki alacak.
💥Akşam Ay Kiron ile kare açıda. Duygusal anlamda yaralanmanıza neden olacak bazı olaylarla yüzyüze gelebilirsiniz. Anda kalmaya çalışın.
💫Gece geç saatlerde Ay Uranüs sekstil. Evinizi değiştirmek ve bir takım yenilikler yapmak isteği ağır basabilir. Sizi heyecanlandıracak içinizi coşturacak bir haberle sevinebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu