29 Eylül, Bugün Gökyüzü

25

🌜Ay Akrep Burcu’nda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
❤️Saat 10:49 itibariyle Venüs Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde dengede olmak, adaletli davranmak, herkese hak ettiği kadar değer vermek sizin için önemli olacak. Kimi zaman karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, estetik yaptırma, sosyalleşme isteği konuları ön plana çıkabilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Satürn Uranüs karesi ile etkileşimde. Kendinizi bulunduğunuz şartların içinde daralmış, çok sıkışmış hissedebilir, zincirlerinizi kırıp özgürleşmek isteyebilirsiniz. Kurallara bağlı kalmak her zamankinden zor olabilir. Patronunuzla aranızda bir gerilim yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. Radikal değişimler yapmaktan kaçının.
✨Akşam saatlerinde Ay Neptün ve Merkür ile uyumlu açıda. Çevrenizdeki insanlara yardım elinizi uzatabilir, onların dertlerine derman olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik hayaller kurmak hoşunuza gidecek. Bu hayallerinizi kağıt kalem alarak yazıya dökmenizi tavsiye ederim. Böylece gerçekleşmesine olan inancınızı da pekiştirmiş olursunuz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu