29 Ekim, Bugün Gökyüzü

6

Hepimizin 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyorum.
🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün problemleri fazla ciddiye almak işinize gelmez. Duygularınızın esiri olmak kendinizi baskılamak istemezsiniz.
🔥Sabah saatlerinde Ay Neptün Mars karesi ile etkileşimde. Sabah sabah ne yöne gideceğinizi bilememe, karar almada zorlanma, takıntılı durumlara kendini kaptırma ve gerçekdışı vehimlere dalma durumları söz konusu olabilir.
🌟Öğle saatlerinde Ay Merkür sekstil. Bir anda kendinizi yoğun bir mail ve telefon trafiğinde bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları sempatik görecek ve sizde onlara sempatik görünmek isteyeceksiniz. Yakın ve samimi ilişkiler kurma zamanı.
❗️Öğleden sonra Ay Jüpiter kare. Özellikle hayatınızda sizi üzen konuları gözardı etmek ve bunlarla ilgilenmek İstemeyeceğiniz saatlerdesiniz. Kibirli ve kendini beğenmiş konuşmalardan uzak durmalı ve kendinizi dev aynasında görmekten imtina etmelisiniz
💥Saat 22:21’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. Olaylara ve insanlara karşı daha şüpheci, kuşkucu ve sezgisel yaklaşacaksınız. Yakınınızdaki kişilerle iletişim kurarken diliniz sivri olabilir. Sabit fikirli olmak, dediğim dedik davranmak, inatçı bir kişilik sergilemeniz mümkün. Kendi özelinizi başkalarıyla paylaşmak istemeyerek bir sır küpüne dönebilirsiniz.
✨Gece geç saatlerde Ay Güneş sekstil. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak nötr hissedeceğiniz için biraz rahat nefes alacaksınız diyebilirim. En azından hissettiğiniz yoğun duygular artık sizi boğmayacak. Gevşetici bu enerjilerin keyfini çıkarın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu