29 Aralık Perşembe Gökyüzü

32

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. her zamankinden daha hassas, duyarlı olabilirsiniz. Karar alırken ne yöne gideceğinizi bilememek sizi zorlayabilir. Duygularınız mantığınızın önüne geçebilir, bu durum yanlış adımlar atmanıza neden olabilir.
✨Sabah erken saatlerde Ay Merkür ile sekstil açıda. Ardından Plüton ile de sekstil açı yapacak. Bu saatlerde sizi bekleyen yoğun mail trafiği ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sonuçlandırmak istediğiniz bir işin peşi sıra gidip netice almanız söz konusu.
🌑9:20-13:35 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçiyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir.
❗️Merkür 12:31 itibariyle durağan hale geliyor. Retro 18 Ocak’ta sona erecek. Retro boyunca iletişim problemleri, ticari faaliyetlerde sorunlar olabilir. Teknolojik aletler de problemler meydana gelebilir, satın aldıklarınızda sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ya da bir ürüne vermeniz gerekenden daha fazla para verebilirsiniz.
✨Ay öğleden sonra Jüpiter ile kavuşum yapacak. Çevrenizdeki kişilere karşı toleransınız artacak ve insanlarla iletişiminiz daha rahatlayacak. Maneviyatınızı artırmak üzere bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgileriniz size yol gösterecek.
🌟Durağan Merkür de Venüs ile kavuşum yapacak. Merkür’ün durağan olması ikili ilişkilerde söylemek istediğiniz sözlerin farklı anlaşılmasına neden olabilir. Gereksiz şeylere fazla para harcamak konusunda dikkatli olun. Eğer kendi görüntünüzde bir değişiklik yapmak istiyorsanız yani estetik operasyonlar için uygun bir zaman değildir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu