29 Ağustos Bugün Gökyüzü

10

🌜 Ay, Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
💫Sabah erken saatlerde Ay Plüton üçgen. Sabah sabah kafanıza bir konuyu takıp gün içinde onu halletmeye odaklanabilirsiniz. Dürtüselliğiniz fazlasıyla yüksek olabilir.
🌑06:08-12:44 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
✨Akşam saatlerinde Ay Merkür ile kavuşumda. Aklınız ve mantığınızın duygularınıza esir olduğu saatlerdesiniz. Eğer olumlu düşünür, rahat ve relax olmaya çalışırsanız hayat daha kolay akıcaktır. Önemli kararlar almak için uygun bir zaman değildir.
🎊Sonrasında da Ay Mars ile üçgen yapacak. Spor aktiviteleri yaparak vücudunuzu çalıştırabilir, enerjinizi bu şekilde doğru kullanabilirsiniz. Herhangi bir konuda harekete geçmek için çok acele edebilirsiniz, mantıklı olmaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu