28 Şubat Salı Gökyüzü

59

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, çevrenize uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Mars kavuşumda. Her an her şeye sinirlenecek bir modda güne başlayıp agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Plansız ve acele karar vermekten imtina edin, yoksa yanlış adımlar atabilirsiniz.
💫Öğleden sonra Ay Neptün kare. Lütfen artık geçmişte yaşamayı bırakıp önünüze bakmayı, eski bakış açılarınızdan kurtulmayı bir prensip haline getirin. Bu enerjiler altında isabetli kararlar vermeniz son derece zor olabilir. Önemli finansal kararlar almamaya çalışın.
🌟Akşam saatlerinde Ay Merkür üçgen. Eğer hazırlamanız gereken raporlar ve sunumlar varsa bu saatlerde daha kolay odaklanabilir, yüksek konsantrasyonda çalışabilirsiniz.
✨İlerleyen saatlerde Ay Satürn üçgen. Fikirlerine güvendiğiniz bir aile üyesi ile bir araya gelebilir, sorunlarınızı paylaşmak ve bu kişinin tecrübelerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Belki kendinizi açmak derinlerde yatan sıkıntılarınızı dile getirmek size umduğunuzdan da iyi gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu