28 Nisan Cuma Gökyüzü

45

🌜 Ay Aslan burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi özgüveni yüksek, rahat, insanlara biraz da hükmetme ihtiyacı içinde bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle lüks mekanlarda vakit geçirme arzusu baskındır. Eliaçık ve bonkör olduğunuz için yakın çevrenize de bazı jestler yapmak arzusu içinde olmanız mümkün. İsteklerinizi elde etmek adına son derece kararlı azimli tavırlar sergileyebilirsiniz.
💥Öğleye kadar Ay Merkür kare. Zihinsel ve duygusal anlamda çatışma yaşayacağınız bu saatlerde dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar yanlış anlaşılabilir, kendinizi ben bunu demek istemedim ki derken bulabilirsiniz. Bu nedenle ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.
🎊Sonrasında Ay Kiron üçgen açıda. Kendinize karşı daha anlayışlı ve şevkatli bir tutum izleyebilir, duygusal yaralarınızı şifalandırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden birinin manevi desteğini alabilirsiniz.
❗️Akşam saatlerinde Ay Uranüs ile kare açı yapacak. Aniden gelen bir haber canınızı sıkabilir. Bir anda hayatınızda köklü bir değişiklik yaparak varolan işinizden ya da sevgilinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Mantıklı düşünmenin zor olduğu bu günlerde köklü değişimlerden kaçınmanızı tavsiye ederim.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu