28 Mayıs Pazar Gökyüzü

23

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
✨Sabah saatlerinde Ay Merkür üçgen. Zihinsel aktiflik gerektiren işlerinizi kolaylıkla bitirebileceksiniz. Son derece konsantre ve odaklanmış bir şekilde projelerinizi bitirebilirsiniz. Bugün oy verme işlerinin daha rahat ve problemsiz halledileceğinin de göstergesi bu açı.
💥Bugün Güneş Satürn karesi etkili. Eğer kendinizle ve insanlarla barışık bir hayat yaşamıyorsanız sizin için zor bir gün olabilir. Birlikte olduğunuz kişilerin sizi kısıtladığını özgürlüğünüzü engellediğini düşünebilir ve daralabilirsiniz. Psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi güçsüz hissedip hiçbir iş yapmak istemeyebilirsiniz. İnsanlara negatif bakmak hayatınızı daha da zorlaştırabilir.
🌟Akşam saatlerinde Ay Uranüs üçgen.Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak ve daha önce gitmediğiniz bir mekanda rahatlamak arzusu duyabilirsiniz. O zaman bir plan yapsın ve haftanın stresini üzerinizden atmak için bu geceyi değerlendirin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu