28 Mart Salı Gökyüzü

13

🌑04:39 13:22 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.  Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçiyor. Empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
🌟Gün boyu Merkür Jüpiter kavuşumda. Bu enerjiler bir çok konuya karşı ilginizi arttırabilir. Haberleşme ile alakalı yoğunluk söz konusu alacak. Kendinizi mail ve telefon trafiğinde bulabilirsiniz. Fikirlerinizi karşı tarafa daha seri ve kolay bir biçimde aktaracaksınız. Yazı yazmak, kısa seyahatler için çok güzel bir gün.
💥Öğleden sonra Ay Mars kavuşumda. Sinirleriniz bir anda gerilebilir, kavgaya ve tartışmaya açık bir hale gelebilirsiniz. Sözlü veya fiziksel saldırgan davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu