28 Kasım, Bugün Gökyüzü

20

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
🌟Gün boyu Mars Satürn üçgen. Bugün kariyer hayatınızda ilerleyebilmeniz için başarmanız gereken bir hedef varsa kendinizi son derece hırslı ve çalışkan hissedeceksiniz. Dikkatli, temkinli ve sistematik bir şekilde çalışarak her türlü işin üzerinden gelebilirsiniz. Özellikle askeri, sanayi, mühendislik, mekanik ve teknik alanlarda çalışanların için güzel enerjiler söz konusu.
✨Öğleye kadar Ay Güneş sekstil. Bu pazartesi günü işler ne kadar karmaşık ve sorunlu olursa olsun siz nötr bir ruh hali içinde olacaksınız. Bu nedenle işlerinizi kolaylıkla mantığınızı ön plana koyarak düzene oturtabilirsiniz.
💫Akşam Ay Kiron sekstil. Şifa veren bu enerjiler sizi manevi anlamda destekleyecek. Çevrenizdeki yardıma muhtaç olan kişilere el uzatmak ve onları şifalandırmak isteyebilirsiniz.
❤️Gece Ay Venüs sekstil. İçinizden öylesine büyük bir sevgi dalgası dolup taşacak ki sadece sevgilinize eşinize değil bunu sahip olduğunuz eşyalara veya hayvanlara karşı bile hissedebileceksiniz. Eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız davet verebilir veya bir davete katılma fırsatı yakalayabilirsiniz.
🔥Gece yarısı Ay Uranüs ile kare açıda. Ancak gece yarısından sonra işler biraz karışıyor gibi görünüyor. Aniden gelen bir haber canınızı sıkabilir. Anda kalmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu