28 Haziran Bugün Gökyüzü

25

🌜 Ay İkizler burcunda ilerliyor. Ama erkenden boşluğa girecek.
💫Sabah erkenden Ay Mars Satürn sekstili ile olumlu açıda. Çok dikkat gerektiren zorlu bir işiniz varsa erkenden kalkıp bunu bitirmek üzere işe girişebilirsiniz. Paranızı daha ölçülü bir şekilde harcamak ve ileriye yönelik planlarınızı devreye sokmak istersiniz.
🌑05:38-14:53 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçecek. Öğleden sonra daha çok ailevi konular ve çocuklarınızla ilgili problemlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Özellikle anneniz veya evinizle ilgili öne çıkan sorunlar gündeminizi meşgul edebilir.
💥Gün boyu Güneş Jüpiter ile kare açıda. Kendinizi zorlayarak ve disiplinli çalışarak mevcut ama bilmediğiniz bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Başarmak istediğiniz konularda size güç veren bu enerjiler altında yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Haritanızın durumuna göre daha cömert veya müsrif tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Kendini beğenmiş ve insanları küçük gören tavırlardan uzak durmalı.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu