28 Aralık Çarşamba Gökyüzü

22

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
💫Günün ilk yarısında Ay /Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Bu saatlerde moraliniz yüksek olacak, kendinize fazlasıyla güveneceksiniz. Bu nedenle önemli toplantıları öğleye kadar yapabilirsiniz. Ortaklarınızla aranızdaki problemleri masaya yatırarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
🌟Öğle saatlerinde Ay Uranüs sekstil. İşlerinizi oldukça tezcanlı bir şekilde çabuk çabuk bitirmek ihtiyacı içine girebilirsiniz. Ortamı hareketlendirmek, canlandırmak ve rutini kırmak arzusu içinde olacaksınız. Bir anda ofisi terk edip arkadaşlarınızla buluşmak isteyebilirsiniz. Süpriz bir haber sizi neşelendirilebilir.
🎊Gece ise Ay Neptün ile kavuşum yaparken Venüs ile de sekstil açı yapacak. Yakınınızda kim varsa, sevgiliniz eşiniz veya çocuklarınızın sorunlarına çözüm bulmak sizin için önem kazanacak. Dalgınlık ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalı. Bir davete çağrılabilirsiniz, ancak tembellik edip evde oturmak da rahatınıza gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu