28 Ağustos Pazartesi Gökyüzü

59

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Başarmanız gereken görevlerin üzerine daha fazla düşebilir, kendinizi sorumluluk sahibi hissedebilirsiniz. Başıboş davranmak yerine sağduyulu ve mantığınıza güvenerek hareket etmek önemlidir. İşler beklerken bunları layıkıyla bitirme isteği yoğundur.
💫Pazartesi gününe Ay Merkür ve Uranüs ile üçgen açı yapıyor. Zihniniz hızlı çalışacağı için yeni projelere odaklanabilirsiniz. Yeni bilgileri öğrenmeniz her zamankinden daha kolay olacak. Sorunlara eski yöntemler yerine yeni yöntemlerle çözüm getirebileceksiniz. İletişim becerileriniz artacak.
🌟Öğle saatlerinde Ay Neptün sekstil. Astlarınızla uyum yakalayabileceğiniz, daha iyimser olduğunuz saatlerdesiniz. Hayata daha olumlu bakacaksınız. İleriye yönelik güzel ve gerçekleşebilir hayaller kurabilirsiniz.
❗️Öğleden sonra Ay Plüton ile kavuşumda. Duygularınızı analiz etmek kendi iç dünyanızı irdelemek isteyebilirsiniz. Hayatınızda derin değişim ve dönüşümler yaratacak olaylar olabilir. Karşınızdaki kişi ile empati kurmanız kolay olacağı için onların sorunlarını daha kolay anlayabilirsiniz.
🌑14:48- 17:31 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Kova burcuna geçiyor. Duygusallıktan çok mantığınızı ön plana çıkaracaksanız. İşlerinizi bitirmeye odaklanabilirsiniz.
🌟Akşam Ay Mars ile üçgen açıda. Enerjiniz artabilir. Sportif faaliyetlerle bedeninizi canlandırabilir, ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Sevgilinize duygularınızı ifade etmek isterseniz bunu yaparken zorlanmayacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu