28 Ağustos, Bugün Gökyüzü

17
🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
💫Ay Ay Düğümleri ve Uranüs ile olumlu açıda. Değişik bir duygusal heyecan içerisinde yeni insanlarla tanışmak ve orjinal, sıradışı yerlere gitmek arzusu duyabilirsiniz. Bu nedenle ailecek veya sevdiğiniz dostlarınızla hiç gitmediğiniz özel bir mekana gidip bu pazar gününü değerlendirmek isteyebilirsiniz.
💥 Venüs Satürn karşıt açısının etkileri devam ediyor. İkili ilişkilerde karşı taraf sizi gereğinden fazla kısıtlayabilir, üzerinizde baskı kurabilir. Bu durum her şeyi bırakıp çekip gitme ve özgürleşme isteğini tetikleyebilir. Mantıklı konuşarak karşı tarafı ikna etmeye çalışmak yerine bir süre bu enerjilerin geçmesini beklemenizde fayda var. Aksi taktirde sağlam olmayan ilişkiler kopma noktasına gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu