27 Temmuz Perşembe Gökyüzü

42

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
💥Öğleye kadar Ay Uranüs karşıt. Bir anda ummadığınız bir olay, bir haber yüreğinizi hoplatabilir. Belki beklediğiniz bir terfi, maaş artışı olmayabilir ya da negatif gelen iş başvurusu sizi sıkabilir. Canınızı üzmeyin, hayatın karşınıza bir çok fırsat çıkaracağını düşünerek hareket edin. Bağımsızlık, hür olma, sorumluluktan kaçma duyguları tavan yapabilir.
✨Sonrasında Merkür Venüs kavuşum yapacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve eğlenmek size çok fazla zevk verecektir. Sevgilinizle yapacağınız konuşmalarda kendinizi çok güzel bir şekilde ifade edebilir, aşkınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. Sanatsal alanlarda çalışma yapanlar için de çok güzel enerjiler mevcut.
💫Ay Neptün üçgeni enerjileri de ardından etkili olacak. Hayallere dalacak ve gelecekte bu hayalleri gerçekleştirmek için adımlar atacaksınız. Tavsiyem bu hayallerinizi yazmanız ve olacağına kalben inanmanızdır. Zira bunlar ulaşılabilir hedefler olacak.
💥Gece geç saatlerde Ay önce Venüs sonrasında Merkür ile kare açı yapacak. Geç saatlerde ortalık biraz karışacak gibi görünüyor. Sert ve kırıcı konuşmalar yapmanız karşı tarafın moralini bozabilir, ilişkiniz zedelenebilir. Lütfen ağzınızdan çıkanları kulağınız duysun.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu