27 Şubat Pazartesi Gökyüzü

34

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Güneş kare. Haftaya biraz stresli ve gergin başlamanız söz konusu. Fazlasıyla alıngan bir tutum sergileyerek çevrenizdeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Sürekli ben haklıyım diye düşünmekten vazgeçin.
🎉Sonrasında Ay Venüs sekstil. Daha rahatladığınız ve eğriyi doğruyu tespit edebildiğiniz bir noktada olacaksınız. Yanlış yaptığınız davranışlarınızı düzeltmek ve karşınızdaki insana sevgi vermek arzusu içindesiniz.
✨Öğleden sonra Ay Jüpiter sekstil. Sizi en çok seven, en iyi anlayan ve tanıyan arkadaşınızla bir araya gelip dertleşmek ve hayatınızdaki sorunları paylaşmak önem kazanabilir. Yardımlaşma temalarını ön plana çıkaran bu enerjiler altında yine depremzedelere el uzatmak ve onların sorunlarını ortadan kaldırmak için grup aktivitelerinde bulunmak isteyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu