27 Ocak Cuma Gökyüzü

29

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
💞Venüs bugün Balık burcuna geçiyor. (20 Şubat’a kadar) Sevgilinizle ya da eşinizle olan ilişkinizde daha affedici, anlayışlı, bağışlayıcı olmak isteyeceksiniz. Romantik paylaşımlarda bulunmak her zamankinden önemli olacak. Sanatsal faaliyetlerden daha fazla verim alabilirsiniz.
💥Gün boyu Merkür Kiron karesi etkili olacak. Bugün sarf ettiğiniz bir söz başınızı ciddi belaya sokabilir. Dilinizle yaraladığınız bir kişinin gazabına uğrayabilirsiniz, bu nedenle çok dikkatli olun.
🌟Akşam saatlerinde Ay Satürn sekstil. Bu akşam kendinizle yalnız kalmak ve başınızı dinlemek için bir kenara çekilmek arzusu içinde olacaksınız. Düşüncelere dalmak, ciddi ciddi geleceğinizi planlamak isteyeceksiniz.
❗️Gece geç saatlerde Ay Plüton kare. Duygusal bir insansanız duygularınız sizi sert bir şekilde ele geçirebilir. Ani çıkışlar, müdahaleler, manipülatif tavırlar sergileyerek sevgilinizle çatışmaya girebilirsiniz ve onu yok yere sinirlendirebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu