27 Nisan Perşembe Gökyüzü

29

🌑Ay 02:40-09:29 arası boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
💥Gün boyu Mars Kiron ile kare açı yapacak. İçinizdeki yaraları iyileştirmek isterken daha da yaralanacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle de yakın çevrenizdeki kişilere acımasız davranabilir, ortalığı kırıp geçirebilirsiniz. Eğer imkanınız varsa meditasyon yaparak üzerinizdeki gerginliği atmaya çalışmanızı tavsiye ederim.
❗️Sabah saatlerinde Ay Plüton karşıt. Duygusal anlamda yaşadığınız dönüşümler üzerinizde ağır bir baskı oluşturabilir. Bu enerjiler sizi aşırı kontrolcü ve manupletif olmaya itebilir. Anda ve sakin kalmaya çalışın.
💥Akşam saatlerinde Ay Ay düğümleri ile olumsuz açıda. Geçmiş hayatınızdan gelen karmik borçları ödemeniz için bazı olaylarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak bu sınavları geçmeniz oldukça zor olabilir.
💥Gece ise Ay Güneş karesi etkili. Özgüveninizin düştüğü bu saatlerde herkesten uzaklaşmak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bir araya geldiğiniz kişilerle çatışmamaya dikkat edin, zira hava çok elektrikli olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu