27 Mayıs Cumartesi Gökyüzü

33

🌜Ay 06:05’te Başak burcuna geçiyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen  bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Bu saatlerde ilahi güç ve sevginin koruması altında olduğunuzu hissedeceksiniz. Şanslı ve mutlu bir ruh halinde olduğunuz için bol bol şükür edebilir ve dua edebilirsiniz. Giriştiğiniz her türlü iş size bir kazanç kapısı açabilir, yatırımlarınız isabetli olabilir ve paranıza para katabilirsiniz.
💫Öğle saatlerinde Ay Ay Düğümleri ile ile olumlu açıda. Yapacağınız iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar almanız söz konusu. Sunum ve toplantılar için de bu saatleri tercih edebilirsiniz.
💥Öğleden sonra Ay Güneş ile kare açı yapıp sonrasında Satürn ile karşıt açı yapacak. Kendinizi cesaretsiz ve özgüvensiz hissedeceğiniz için geri çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz şeylerin önüne beklemediğiniz engeller çıkabilir. Son derece karamsar, soğuk ve depresif olabilirsiniz. Bu enerjilerin geçmesi için sakince beklemede kalın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu