27 Mart Bugün Gökyüzü

152

27 Mart Cuma Bugün Gökyüzü

Ay duygusal, korumacı, kırılgan, ailesine düşkün Yengeç burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde deniz kenarında güzel bir yürüyüş yapmak ve temiz havayı içimize çekmek ruhumuza iyi gelecek. Bugün ailemizin ve çocuklarımızın ihtiyaçlarına eğilme arzusundayız. Duygusal güvence ihtiyacımızı onlarla vakit geçirerek gidermek isteyebiliriz. Olaylar karşısında alıngan tavırlar sergilememiz mümkün. Evimizi güzelleştirmek adına dekorasyona yönelmemiz de mümkün.

09:00’da Ay Güneş ile kare açı yapacak. İş ortamında astlarımızla aramızda çatışma olabileceğini dikkat almalı ve hareketlerimizi ona göre kontrol etmeliyiz. Çevremizdeki kişilerle uyumu yakalamakta zorluk çekebilir, fevri davranışlarla tepkileri üzerimize çekebiliriz.

13:00’da Ay Neptün ile üçgen açı içerisinde. Bu saatlerde hayal gücümüzün ve sezgilerimizin artması sebebiyle ruhsal çalışmalar yapıp meditatif faaliyetlere yönelebiliriz. Spritüel konularda kitaplar okuma arzusu duymamız mümkün.

21:00’da Ay Venüs ile sekstil açı yapacak ve özellikle ilişkilerde uyumlu, huzurlu tutumlar sergilememize imkân verecek. Güzel paylaşımların, dostlukların hazzının duyulacağı, empati kurabileceğimiz bir gün yaşayacağız. Sevdiklerimizle bir arada olarak sosyalleşme fırsatı bulmamız, hoş ve romantik dakikalar geçirmemiz mümkün.

02:00’da Ay Uranüs ve Plüton ile kare açı yapacak. Bu saatlerde uyanıksak ruhen stresli, depresif hissetmemiz söz konusu. Sabaha gergin kalkabiliriz. Yatmadan önce rahatlatıcı bir bitki çayı içebiliriz.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu