27 Kasım, Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Başarmanız gereken görevlerin üzerine daha fazla düşebilir, kendinizi sorumluluk sahibi hissedebilirsiniz. Başıboş davranmak yerine sağduyulu ve mantığınıza güvenerek hareket etmek önemlidir. İşler beklerken bunları layıkıyla bitirme isteği yoğundur.
✨Sabah saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Eğer evinizde iseniz yaşadığınız ortama yeni bir şekil vermek, hayatın monotonluğu kırıcı değişiklikler yapmak arzusu içine girebilirsiniz. Ya da kendinizi yeni mobilyalar sipariş verirken bulabilirsiniz. Ani süprizlere hazır olun.
🙏Öğle saatlerinde Ay Neptün sekstil. Yakınlarınıza karşı acıma ve vericiliği arttırıcı bu enerjiler altında yaşlı akrabalarınızı ziyaret etme, onların dertlerine ortak olma arzusunu doğurabilir. Mistik, dini konularla ilgilenme isteği her zamankinden yoğun olacaktır.
❗️Akşamüstü Ay Plüton kavuşumda. Bu süre zarfında yoğun duygular hissedebilir, sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı derinlemesine analiz edebilirsiniz. Kıskançlık, kin, öfke, gizemli konuları araştırma isteği gibi durumlar sizi rahatsız edebilir. Yerine getirilmesi gereken zor bir işin üstesinden gelebilirsiniz.
🎉Daha geç saatlerde Ay Jüpiter sekstil. Bu enerjiler sizi motive edecek. Bu pazar akşamında arkadaşlarınızla bir araya gelerek bol bol eğlenmek, haftanın tüm negatifliğini üzerinizden atmak isteyeceksiniz. Hemen telefona sarılın ve program yapmaya başlayın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu