27 Haziran Bugün Gökyüzü

35

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün bilgiyi daha fazla toplama ve yayma eğilimi gösterebilirsiniz. Ancak yeni konuları hızlıca kavrarken konsantrasyon güçlüğü çekme durumu sıkıntı yaratabilir. Ruh haliniz gün içinde sık sık değişkenlik gösterebilir, bu durum çevrenizde size uyum sağlamak zorunda olan insanlar açısından zorlayıcı olabilir. Yine de iletişim yönünüz kuvvetli olduğu için insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Merkür ile kavuşumda. Yazı yazmak her türlü iletişimde bulunmak, insanlarla bilgi alışverişi yapmak için son derece olumlu enerjiler söz konusu. Bitirmek istediğiniz projelere yoğunlaşabilir, toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi bu erken saatlere alabilirsiniz.
⚡️ ✨Aynı zamanda Ay Kiron ile de sekstil açıda. Gökyüzünden akan şifa enerjisi manevi anlamda ihtiyacınız olan desteği size verebilir. Kendinizi daha mutlu huzurlu ve rahat hissedebilirsiniz.
⭐️Gün boyu Merkür Kiron ile sekstil. İletişimde olduğunuz kişilere cesaret vererek onlara ilerlemek istedikleri yolda destek verebilirsiniz. Yapacağınız her türlü konuşma karşı tarafa şifa niteliğinde olabilir. Bilerek veya bilmeyerek insanların yaralarını sarabilir ve onları iyileştirme yönünde pozitif enerji aktarabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu