27 Ekim, Bugün Gökyüzü

24

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir.
💫Sabah erken saatlerde Merkür Mars üçgen. ✨Aynı zamanda Ay Plüton sekstil. Erken saatlerde çalışmayı seviyorsanız projelerinize yoğunlaşabilirsiniz. Çünkü konsantrasyonunuz yüksek olacak.
🌑07:27-13:54 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yay burcuna geçiyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir.
🔥Öğleden sonra Merkür Plüton karesi etkili olacak. İletişim kurduğunuz kişilerle gerçekleştirdiğiniz diyaloglarda karşı tarafı incitebilir, iğneleyici sözler sarf edebilirsiniz. Biraz alttan almaya, sakin olmaya çalışın. Öfke ile kalkan zararla oturur, bunu unutmayın. Şüphecilik, kuşkuculuk, herşeyin altında bir şey arama duyguları ile boğuşabilirsiniz. Alacak verecek konularında işleriniz umduğunuz gibi gitmeyebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu