27 Aralık Çarşamba Gökyüzü

24

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
❗️Sabah 03:33’te Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay Yengeç burcunda olduğu için Yengeç burcunun temsil ettiği konular (ev, aile, yuva, anneniz, beslenme, barınma, güvende olma ihtiyacı) ön plana çıkacak. Boğa, Akrep, Balık ve Başak’lar olumlu etkiler alacaklar.
💥Gün içinde Merkür Neptün karesi etkili olacak. Bugün özellikle ilişkiler anlamında ya da finansal anlamda önemli bir karar alacaksınız dikkat etmenizi önemle belirtmek istiyorum. Merkür’ün zaten retro olması üstüne bir de Neptünün kafa karıştırıcı enerjileri sonrasında çok pişman olacağınız adımlar atmanıza neden olabilir. Size son derece mantıklı gelen bir karar aslında çok yanlış yollara çıkabilir.
✨Dolunay enerjilerinin içinde Jüpiter ile uyumlu açı, Güneş ile de Jüpiter üçgeni var. Manevi anlamda sizi derinleştirecek, vizyonunuzu genişletecek fikirlerle dolup taşabilirsiniz. Önünüze çakan fırsatları değerlendirin.
💥Çarşamba günü Ay Kiron karesinin etkilerine karşı da dikkatli olmalı. Geçmişte yaşadığınız duygusal travmalarla tekrar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin canınızı oldukça sıkabilir. Anda kalmaya çalışın. Meditasyon yaparak ruhsal anlamda rahatlamaya çalışabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrepburcuerkeği #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri #burçuyumu