27 Ağustos Pazar Gökyüzü

35

🌜 Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur. Davranışlarınızın ve duygusal eğilimlerinizin nasıl olması gerektiğini belirleyip buna göre davranabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size olan saygısını hissetmek önem kazanabilir.
💥Gün boyu Güneş Satürn karşıt. İş hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi yakalamak arzusu içine girebilirsiniz. Artık üzerimdeki sorumlulukları taşıyabileceğim kadarı ile almalıyım düşüncesi içine girmeniz mümkün, Patronunuzdan ya da aile büyüklerinden gelen baskı altında kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Bu durum kendinize olan özsaygınızın zayıflamasına ve özgüveninizin kırılmasına neden olabilir.
🎊Akşam saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Değerlendirin ama kesin karar alacağınız, imza atacağınız işler için Venüs ve Merkür retrosunun bitişini bekleyin. Son derece iyimser olabilir, çevrenize yardım eli uzatabilirsiniz.
❗️Bugün Mars Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde denge, adalet, diplomatik davranma konuları önem kazanacak. Sevgilinizi ve onun isteklerini kendinizden ön planda tutacaksınız. Sanatın dallarına ilginiz artabilir. Herhangi bir konuda karar alırken çevrenizden destek almak onların görüşlerini dikkate almak isteyeceksiniz. Sorun çözerken adaletli olmak, her iki tarafın da hakkını gözetmek sizin için çok önemli olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu