27 Ağustos Bugün Gökyüzü

15

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
✨❗️Saat 11:16´da Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay’dan Başak ve Balık burçları çok etki alırken, İkizler ve Yay’lar da ikincil derecede etkilenecekler. Boğa ve Oğlak burçları olumlu etkiler alacak. Başak Burcu’nun temsil ettiği konular (toprak, tarım, sağlık, çalışma hayatı) gündem maddesi olacak. İkizler burcundaki Mars’ın Yeniay’a kare açısı özellikle kazalara ve iletişim anlamında olabilecek büyük tartışma ve çekişmelere dikkat çekmekte.
💥Bugün Güneş Mars karesi etkili. Muhatap olduğunuz kişilerin sizin kusurlarınızı bulmaya çalıştıklarını düşünebilir ve bazı ego mücadelelerine girebilirsiniz. Son derece yüksek bir enerjiye sahipsiniz, ancak sabırsız ve beklemeye tahammül edemeyen bir moddasınız. Otorite konumundaki kişilerle çatışmaya girebilir ve saldırgan tutumlar da bulunabilirsiniz. Öfkenize yenik düşmemeye çalışın.
⚡️Aynı zamanda Venüs Satürn ile de karşıt açıda. Hayattan zevk almak ve doyasıya yaşamak isterken karşınıza aşamadığınız bazı engeller çıkabilir. Bu engellerin sizin imtihanınız olduğunu ve bunları iyi bir şekilde geçerseniz hayatın size hediyeler vereceğini düşünmelisiniz. Karşınıza çıkan her zorluk aslında sizi eğitmek ve daha iyi bir insan haline getirmek için meydana gelmektedir. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki farkındalık kazanmak hayattaki en önemli amaçlarımızdan biri olmalıdır.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu