26 Temmuz Çarşamba Gökyüzü

59

🌜 Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
💫Sabah erken saatlerde Ay Satürn üçgen. Güne hedeflerinizin ve sorumluluklarınızın bilincinde başlayacaksınız. Bir an önce ofise gitmek ve birikmiş maillerinizi cevaplamak, işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Karşılaşacağınız zorluklarla mücadele etmek size herzamankinden daha kolay gelecek.
✨Öğle saatlerinde Ay Mars sekstil. Başarmak istediğiniz konuların üzerine cesaretle ve kararlılıkla gideceksiniz. Motivasyonunuz yüksek olacak. Cazibeniz artıcağı için çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz, bu nedenle romantik bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.
💥Akşam saatlerinde Ay Jüpiter karşıt. Bir taraftan hayatın güzelliklerini tatmak isterken diğer taraftan tatmin bulamadığınız için aşırıya kaçma eğilimine girebilirsiniz. Paranızı fazla harcamamaya, lüzumsuz şeyler satın almamaya dikkat edin. Hayatın size getirdiklerini kabule geçerseniz evinizin bereketinin artacağını göreceksiniz. Gereksiz hırsa kapılmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu