26 Nisan Çarşamba Gökyüzü

41

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Mars Kiron karesi ile etkileşimde. Gördüğünüz bir rüya ya da yaşadığınız bir olay derinlerde gizlediğiniz bir travmanın tekrar tetiklenmesine neden olabilir. Anda kalmaya çalışın. Acele hareket etmekten dolayı oluşacak sakarlıklara karşı uyanık olmalı.
✨Sonrasında Ay Uranüs ile sekstil açı yapacak. Hayatınıza yeni biri aniden girebilir. Ya da eski aşkınız kapınızı tekrar çalabilir. Ancak Merkür Retro’sunda gelen kişiler uzun soluklu hayatınızda kalamayabilirler. Bu nedenle aşk hayatınızla ilgili karar alırken dikkatli olun. Değişim ve yeniliklere açık olacaksınız.
💥Akşam saatlerinde Ay Jüpiter kare açıda. Bu saatlerde iştah artışı nedeniyle aşırı yeme içmeye karşı önlem alın. Hissettiğiniz gerginlik olaylara aşırı tepki vermenize neden olabilir. Hayata karşı çok hırslı olursanız manevi anlamda tatmin olmakta zorlanırsınız. Bu nedenle sahip olduklarınıza şükretmeyi önemseyin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu