26 Mart Bugün Gökyüzü

108

26 Mart Perşembe Bugün Gökyüzü

Ay mantıklı, çok yönlü, iletişim yönü yüksek İkizler burcunda ilerliyor. Günü yapılması gereken önemli görüşme ve konuşmalara, mühim kontaklarımızı gerçekleştirmeye ayırabiliriz. İletişim, yazma, konuşma tarzı işlerde başarı göstermemiz söz konusu. Zihinsel faaliyetlerin yoğun olması muhtemel. Düşüncelerimizi akıl süzgecinden geçirerek hareket etmemiz önemli. Özellikle sinir sistemi, ellerimiz, omuzlarımız, kollarımız, akciğerlerimiz hassas olacağı için bu organlarla ilgili rahatsızlıklarımıza dikkat etmeliyiz.

Sabah Ay Merkür kare açı yapacak. Konuşmalarımızla karşı tarafı gücendirebileceğimizi, düşüncesiz davranabileceğimizi gösterdiği için bu konuda dikkatimizi açık tutmalıyız.

14:30’da Ay Mars ile sekstil açı içerisinde. Ekipçe yapılan işlerde zekamızı ortaya koyarak önemli işlerin altına imza atabiliriz. Geleceğe yönelik yapılacak her türlü planda arkadaşlarımızın desteğini arkamızda hissedeceğiz.Son derece motive hissedeceğimiz bu saatlerde kısa seyahatler yapabilir, yurtdışı bağlantılı işlerimize yoğunlaşabiliriz. Bizimle karşıt düşüncede bulunan kişilerle mücadele edebilme kapasitemiz yüksek. Kendimizi ortaya koymakta zorlanmayacağız. Hedeflediğimiz noktalarda cesurcu performans göstermemiz, risk alabilmemiz mümkün. Özellikle enerjimizin yüksek olması sebebiyle spor aktivitelerine katılabilir ya da temiz havada yürüyüş yapabiliriz.

Ay son açısını Mars ile yaparak boşluğa girecek. Ay sabahtan boşlukta. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı, alım satım işlerimizi, mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamaya özen göstermeli. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

21:45’te Ay aidiyet duygusu güçlü Yengeç burcunda ilerliyor. Gün içinde duygusal anlamda değişik ruh hallerine bürünmemiz mümkün. Ebeveynlerimizin ihtiyaçları ile ilgilenme içgüdüsü içindeyiz. Aynı zamanda çocuklarımızın bizden taleplerini karşılama eğilimi içinde olmamız söz konusu. Sindirim sistemi, göğüsler ve mide ile ilgili hassasiyet artabilir.  Özellikle midemizi üşütmemeye dikkat edelim.

Astrolog Jale Muratoğlu

Aydınlanma yolunda ilerlerken Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu