26 Kasım, Bugün Gökyüzü

28

🌜00:17 itibariyle Ay Oğlak burcuna geçiyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
💫Bugün de Merkür Kiron üçgeninin etkileri devam ediyor. Düşüncelerinizi harekete geçirecek ve öğretme kabiliyetinizi arttıracak enerjiler altındasınız. Bu nedenle ders vermek, eğitimle ilgili bir aktiviteye katılmak ve öğrencilerle çalışma yapmak istiyorsanız başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bunun yanında çevrenizdeki kişilerin sorunlarını çözmelerine önayak olmak isteyebilirsiniz. Bu size manevi anlamda doygunluk verecek bir hareket olacaktır.
🔥Akşam saatlerinde Ay Kiron kare. Özellikle sağlığınızla ilgili bazı problemler yaşıyorsanız bu konularda dikkat etmenizde fayda var. Geciktirdiğiniz sağlık sorunları daha da büyüyerek ileride kapınızı çalabilir.
🌟Aynı zamanda Ay/Ay Düğümleri ile olumlu açıda. İletişim kurduğunuz kişilerle aranızda rahat bir enerji akışı yakalayıp kendinizi daha rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Girişimde bulunduğunuz işler kolaylıkla kendiliğinden akacaktır.
💓Gece saatlerinde ise Ay Uranüs üçgen. Ani ve sürpriz olarak gelen bir haber yüreğinizi ağzınıza getirebilir. Umarım beklediğiniz ve çok sevineceğiniz bir haber olur bu. Çünkü bugünlerde herkezin güzel bir haberi çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Akşam akşam sıkılıp bir anda değişik bir ortamda rahatlamak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla partilemek için uygun saatler.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu