26 Haziran Bugün Gökyüzü

20

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
❤️Sabah saatlerinde Ay Venüs ile kavuşumda. Bu enerjiler pazar gününü çok güzel geçirebileceğinizi gösteriyor. Aşkınızla, ailenizle veya çocuklarınızla birlikte güzel bir program yapabilir ve hayatı doyasıya yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle kendinizi veya evinizi güzelleştirmek adına alışveriş yapabilir ve bu değişikliklerden güzel sonuçlar alabilirsiniz.
💫Öğle saatlerinde Ay Jüpiter sekstil. Özellikle sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek huzurlu ve mutlu saatler geçirebilir, birbirinize destek olabilirsiniz. Grup aktivitelerinde bulunmak, birilerine yardım etmek ve kendini geliştirmek, kişisel gelişim faaliyetlerinde bulunmak adına olumlu enerjiler söz konusu.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu