26 Ekim, Bugün Gökyüzü

18

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. İnsanlara karşı biraz güvensiz, kuşkucu yaklaşabilir, daha içe kapalı bir yapı sergileyebilirsiniz. Sırlarınızı paylaşmak yerine kendinize saklama isteği yoğundur. Sezgileriniz güçlü olduğu için karşınızdaki kişilerin niyetlerini daha kolay anlarsınız. Çok konuşmak yerine ketum ve kontrolü elinde tutan bir tavır içinde olabilirsiniz.
🌟Sabah saatlerinde Ay GAD ile kavuşumda. İnsanlarla iletişim kurarken onları yargılamamaya, eleştirel gözle bakmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde aranızda yaşayacağınız problemlerin üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Size yapılan hatalara karşı şefkatli ve anlayışlı yaklaşmaya çalışın.
💥Öğle saatlerinde Ay Uranüs karşıt. İkili ilişkilerde veya iş ortamında aniden alacağınız bir haber moralinizi bozabilir. Beklenmedik problemlerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz, bu durum canınızı sıkabilir. Ne kadar zor olsa da dengede kalmaya çalışın.
❗️Sonrasında Ay Satürn kare. Önemli bir toplantınız, görüşmeniz varsa başka bir güne ertelemenizde fayda var, çünkü enerjiler olumsuz akıyor. Özellikle patronunuz veya müdürünüzle aranızda ki diyaloglar da gerilim meydana gelebilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilir ve küçük problemleri büyütebilirsiniz.
🌟Akşam saatlerinde Ay Neptün üçgen. Bu saatten sonra rahat bir nefes olabilir, üzerinizdeki gerilimi kaybolduğunu hissedebilirsiniz. Meditasyon dua veya yoga ile rahatlamaya, relax bir duruma geçmeye çalışın. Ailenizle veya sevdiklerimizle güzel bir program yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu