23 Aralık Cumartesi Gökyüzü

25

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
❗️Bugün Ay Venüs ve Uranüs ile karşıt açısı etkili olacak. Sanatsal açıdan yeni ve farklı düşüncelerinizi aktarıp orjinal tasarımlar ortaya koyabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı coşturabilirsiniz. Var olan ilişkiniz artık sizi yeterince tatmin etmeyebilir ve sanki boğazınızı sıkan bir düğüm varmış gibi hissedip her şeyden özgürleşmek arzusu duyabilirsiniz. İlişkinizi bir anda koparıp sonradan yanlış karar aldım şeklinde üzülmemeye dikkat edin, Merkür’ün retro olduğunu da hesaba katın.
❗️Merkür bugün Oğlak burcundan Yay burcuna gerileyecek. Bu yüzden Yay burcunun temsil ettiği konularda seyahatler, eğitim, yüksek öğrenim, yabancı kültürler, basın yayın, halkla ilişkiler, medya, felsefe, inançlar konularında hayatınızda bazı aksamalar problemler yaşamanız söz konusu olabilir. Dikkatinizi açık tutmanızı öneririm.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koç #boğaburcu #i̇kizler #yengeçburcu #aslanburcu #akrep #oğlak #terazi #kova #balık #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri