26 Aralık Pazartesi Gökyüzü

27

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. İçinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
💥Erken saatlerde Ay / Ay Düğümleri ve Uranüs ile kare açıda. Sabah sabah son derece aceleci, huzursuz bir ruh haline girebilirsiniz. Sizi ilgilendirmeyen konuları karıştırıp deşmeyin. Beklenmedik bir anda gelen bir haber sizi fazlasıyla şaşırtabilir veya üzebilir. Oldukça isyankar hissedebilir ve sorumluluklarından kaçmak isteyebilirsiniz.
✨Ay akşam Satürn ile kavuşum yapacak. Akşam yalnız kalmak kendinizi dinlemek arzusu içinde olacaksınız. Ev içindeki sorunları fazlasıyla büyütebilirsiniz. Bu enerjileri problemlerinizle yüzleşmek ve onları çözümlemek üzere değerlendirin.
🌑21:19 itibariyle Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saatten sonra almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu